Bretelle lingerie to salon z bielizną, który jest owocem miłości do staników oraz chęci promowania dobrze dobranego biustonosza, korzyści zdrowotnych i estetycznych z tym związanych. Jest to miejsce, gdzie nawet wymagające kobiety znajdą odpowiedni strój dla swoich piersi.

W salonie Bretelle lingerie oferujemy profesjonalny brafitting. Każdy stanik dobierzemy do Twoich indywidualnych potrzeb, upodobań oraz budowy Twojego ciała. Nauczymy Cię, jak prawidłowo zakładać, nosić i dbać o Twoją bieliznę, która jest Twoją ozdobą i drugą skórą. Chcemy, aby każda z Was wyszła z przymierzalni zadowolona i zaopatrzona w piękną i wygodną bieliznę.

Od grudnia 2016 roku należymy do Stowarzyszenia Polskiego Brafittingu – organizacji zrzeszającej, kompetentne brafitterki i salony oferujące dobre, polskie i zagraniczne marki stanikowe z profesjonalną usługa ich doboru dla zdrowia i urody prestiżowego.

W naszym salonie oferujemy bieliznę najlepszych światowych marek: brytyjskich, hiszpańskich i polskich w atrakcyjnych cenach. Staniki na małe, średnie i duże biusty, staniki sportowe, dla karmiących i ciężarnych, staniki bezramiączkowe ślubne i uniwersalne na co dzień i na specjalne okazje.