„Pierś do przodu” – czyli bieliźniana metamorfoza – w każdym swoim staniku czujesz się źle? Kupujesz bieliznę a potem zalega Ci w szafie nienoszona i nielubiana? Chcesz wymienić swoją bieliźnianą garderobę wreszcie na wygodną i praktyczną? Chcesz poczuć różnicę w noszeniu stanika bez ustawicznego poprawiania go i obtarć na skórze? Oddaj się w nasze ręce, a my pokażemy Ci, na czym polega brafitting, jak wygląda piękna i wygodna bielizna oraz jak świadomie ją dobierać do swojej sylwetki.

„Biustonosz w drodze” – czyli brafitting mobilny – Jesteś osobą niepełnosprawną? Ciężko Ci samej wyjść z domu? Mamy na to rozwiązanie! Możesz się z nami umówić, a my przyjedziemy z bielizną do Ciebie do domu i na miejscu pomożemy dobrać Ci odpowiedni stanik.

„Wolność wyboru” – czyli wizyta w salonie poza godzinami pracy– chcesz skorzystać z naszych porad i oddać się w ręce brafitterki, ale niestety praca oraz inne obowiązki przeszkadzają Ci i nie możesz do nas przyjechać w godzinach pracy salonu? Zadzwoń, umów się indywidualnie na konkretną godzinę, a my specjalnie dla Ciebie będziemy czekać w butiku.

„Na ślubnym kobiercu” – czyli pomoc w doborze bielizny ślubnej – dobór stanika do sukni ślubnej to nie łatwa sprawa, a przed Tobą jeden z najważniejszych dni w życiu i chcesz wyglądać Bosko. My wiemy jak Cię wesprzeć. Możemy pojechać z Tobą do salonu ślubnego i dobrać odpowiednią bieliznę pod każdą suknię.

„Mamma mia” – czyli pomoc w doborze bielizny dla kobiet w ciąży i mam karmiących – zapraszamy na konsultacje i dobór biustonosza w tym ważnym czasie, kiedy o biust należy dbać w sposób szczególny.

„Ruch to zdrowie” – czyli pomoc w doborze biustonosza sportowego – lubisz ćwiczyć? Uprawiasz jogging? Fitness? Zumbę? Ale… najbardziej nie lubisz jak Ci „łopocze”… jest na to rada! Dobry biustonosz sportowy! Zapraszamy na konsultacje i dobór bielizny dla kobiet aktywnych.

Współpraca – chcesz zorganizować fajne, babskie spotkanie z przyjaciółkami? Nie masz pomysłu na wieczór panieński? Jesteś położną, chcesz przybliżyć swoim pacjentkom ważny temat brafittingu? Świadomość to ważny krok do dobrych zmian w życiu i zdrowiu, zapraszamy do współpracy.