Podsumowanie Dni z marką Agio Milano w Bretelle lingerie Poznań

Podsumowanie Dni z marką Agio Milano w Bretelle lingerie!

Podsumowanie dni z marką Agio Milano w Bretelle lingerie! Nasz tydzień z marką Agio dobiega końca!
Pamiętajcie jeszcze DZIŚ możecie nabyć piękne push-upy z atrakcyjnym rabatem 15%!
Zapraszamy!
Do godz. 19.00 jesteśmy do Waszej dyspozycji!

Kilka akapitów podsumowania do naszego mijającego tygodnia:

Marka Agio specjalizuje się w konstrukcji doskonałych push-upów, czyli staników na mniejsze biusty, których zadaniem jest je pięknie wyeksponować, unieść i podkreślić.
W tym celu konstruktorzy opracowali kilka wypełnień miseczki stanika, których zadaniem jest pięknie wyeksponować prawie każdy biust bez względu na jego budowę, kształt, kondycję.
W ciągu tygodnia prezentowaliśmy Wam konstrukcje, a były to:
MAGIC UP – push-up żelowy, z bąbelkami powietrza, dopasowujący się do kształtu piersi pod wpływem ciepła. Jest to stanik pięknie eksponujący nawet bardzo mały biust, o bardzo niskim mostku.
SMART MEMORY PUSH-UP – to inteligentna pianka, która pod wpływem ciepła podąża za kształtem biustu idealnie się do niego dopasowując. W tej konstrukcji dobrze czują się też biusty z asymetrią.
MY BODY MY BRA PUSH UP – to konstrukcja miseczki wypełniona żelem lub olejem o nieco mniejszej płynności dzięki czemu biustonosz utrzymuje ładniejszy kształt przy nieco trudniejszym biuście. Model o głębszej miseczce.
DEMI PUSH-UP – to konstrukcja wypełniona powietrzem, o wyższym mostku i wyżej zabudowanej miseczce, dzięki czemu jest w stanie doskonale wyeksponować nawet mocniej zmęczony biust.
Wszystkie konstrukcje są super lekkie, miękkie i miłe w dotyku.

Pamiętajcie, że marka Agio Milano dostępna jest w Bretelle lingerie Poznań na co dzień! Zawsze możecie liczyć na szeroką ofertę modeli w kolorach bazowych i sezonowych.
A i promocji nigdy nie braknie!

Zapraszamy!

podsumowanie dni z marką agio milano